מה סיכויי ההצלחה של הרפואה הסינית ביחס לרפואה הקונבנציונלית?

הרפואה הסינית מהווה אמצעי משלים לטיפול מערבי. היא מזרזת את תהליך ההחלמה ונותנת תמיכה מערכתית לעומת הטיפול התרופתי בסימפטומים. ישנן בעיות בהן הרפואה הסינית מצליחה לעזור במקום בו הטיפול המערבי נכשל כגון בעיות כאב, פוריות, חרדה וכד'.. הרפואה הסינית אינה באה להחליף את הטיפול המערבי במצבי חרום או בעיות כרוניות מורכבות בהן נדרש טיפול תרופתי, לכן במצבים כאלו חשוב מאד לפנות לרופא מערבי ולקבל טיפול מיידי.

באילו תחומים יכולה הרפואה הסינית לטפל?

הרפואה הסינית יכולה לתת מענה למרבית הבעיות המוכרות לנו. החל מבעיות אקוטיות כגון: צוואר תפוס וכאב גרון ועד בעיות כרוניות מהן סובלים תקופה ארוכה, כגון: סכרת, לחץ דם, מגרנות ובעיות נשימה. לרשימה המלאה ראו כותרת צד "במה ניתן לטפל?"

האם טיפול ברפואה סינית טוב גם אם אין לי מחלה ספציפית, אך אני מרגיש לא טוב?

לפעמים. הרפואה הסינית רואה את האדם כמכלול המורכב מגוף ונפש הקשורים זה בזה. הרבה פעמים, פיזית הכל בסדר אך התחושה הפנימית לא טובה וגורמת לחוסר מנוחה, עצבנות, חרדה וחוסר חשק. הטיפול בקליניקה נותן מענה גם לבעיות מהסוג הזה.

האם הטיפול יכול להתאים לי אם אני מטופל במקביל בטיפול רפואי?

מומלץ מאד לשלב טיפולי רפואה סינית עם הטיפול הקונבנציונלי. הטיפול ברפואה סינית מאיץ את ההחלמה ומהווה זרז משמעותי בהצלחה של הטיפול הקונבנציונלי.

מה הייחודיות של 'תמורה' על פני מקומות אחרים?

הקליניקה משלבת במקביל לטיפול ברפואה הסינית טיפולים משלימים נוספים כגון פיזיותרפיה, פסיכולוגיה, אימוני כושר אישי ועוד, המתבצעים בשיתוף פעולה עם מטפלים אחרים והכל במקום אחד. אנחנו מאמינים שכדי לייצר שינוי ולהביא את עצמנו למקום טוב יותר יש צורך במענה מקיף שמסייע לך בחלק המעשי של הדברים ומאפשר ליווי פרטני מתאים לצרכים העולים בפגישת האבחון.

מה ההכשרה של חני חובל המטפלת הראשית בקליניקה?

חני סיימה בהצלחה לימודים במכינה לרפואה 'מדיקל דוקטור' של ד"ר משה כהן ברמת גן, שם רכשה ידע חשוב ומקיף ברפואה מערבית.
היא למדה רפואה סינית 4 שנים במכללת רידמן ירושלים, שם התמחתה בתחומי הדיקור, צמחים, טווינא ותזונה.
את הסטאז' ביצעה בסין שם התמחתה במחלקות השונות בבתי החולים בצ'נגדו ובביג'ינג ובייחוד במחלקה הגינקולוגית.
בנוסף, ביצעה תקופת התמחות אצל ד"ר וואנג ג'ו יי, מאסטר עולמי בתיאוריית המרידיאנים.
אחרי הלימודים שימשה מספר חודשים כאסיסטנטית אצל שון גודמן, תוך כדי למידה בקורס המעמיק שלו בתיאוריית המרידיאנים.
בשבע השנים האחרונות צברה ניסיון קליני עשיר ומוצלח הן בקליניקה הפרטית והן בבית החולים איכילוב ובמרכזי הרפואה המשלימה של מכבי וכללית.
במקביל, חני מנהלת מרכז ללימודים מתקדמים לרפואה סינית למטפלים ותיקים בראשות הלה יפה.

האם הדיקור כואב?

הדיקור הנו פעולה פולשנית אך רוב האנשים מדווחים על תחושה נעימה ורגועה כאשר הם שוכבים עם המחטים, לפעמים אפילו נרדמים.. לגבי תחושת הדקירה – מחט הדיקור דקה מאד ביחס למחט דקירה רגילה ולכן רמת הכאב פחותה וכמעט לא מורגשת.. ישנן נקודות רגישות יותר, בהן תחושת הדקירה מורגשת כעקצוץ או זרם בזמן החדרת המחט. אך התחושה שמגיעה אחרי ללא ספק שווה כמה שניות של אי נוחות (:

כמה זמן מרגישים את הדקירה אחרי הטיפול?

בדרך כלל – תחושת הדקירה נעלמת עם הוצאת המחט. עם זאת, ישנן נקודות שעדיין יהיו מעט רגישות גם לאחר מכן, תחושה זו חולפת לאחר כמה שעות.

עד כמה נדרש שינוי באורח החיים שלי?

תלוי מאד בסוג הבעיה בה מטפלים. יש בעיות שלא דורשות שינוי ויש בעיות שהשינוי באורח החיים הכרחי להתקדמות הטיפול.

כמה זמן יעבור עד שרואים תוצאות?

תלוי בסוג הבעיה, בבעיות כאב הציפייה לראות ירידה ברמת הכאב כבר בטיפול הראשון. בבעיות כרוניות יותר ההטבה תגיע לאחר מספר טיפולים.

מה כמות הטיפולים הנדרשת?

כמות הטיפולים משתנה מאדם לאדם ומבעיה לבעיה. בפגישת האבחון נאפיין את הבעיה ונוכל לתת צפי למספר טיפולים מתאים במהלכם נצפה לראות שינוי או הטבה.

סמנו לייק בפייסבוק ותיהנו מתכנים מעולים בחינם!

חייגו 054-3122132 או ספרו לנו עליכם ונחזור אליכם בהקדם.

חייגו 054-3122132 או ספרו לנו עליכם ונחזור אליכם בהקדם.