ברוכה הבאה לקליניקת 'תמורה' לתמיכה בפוריות והריון!

'תמורה' היא קליניקה לרפואה סינית הנותנת מענה לבעיות פוריות באמצעות דיקור סיני, צמחי מרפא, טווינא ותזונה מותאמת אישית, בעלת ניסיון רב ומוצלח בהתמודדות עם שחלות פוליציסטיות.

שמי חני חובל ואני מזמינה אותך לצפות בסרטון הסבר על האבחון בשחלות הפוליציסטיות ועל דרכי הטיפול המקובלים ברפואה הרגילה וברפואה הסינית.

לפני הסרטון, חשוב לי לומר משהו: הרבה נשים בטוחות שיהיה להן קשה להרות בגלל השחלות הפוליציסטיות וזה לא תמיד נכון. להרבה נשים פוליציסטיות יש ביוץ ספונטני שמאפשר כניסה להריון למרות השחלות הפוליציסטיות.
אלו שמתקשות, הן מסיבות של אל ווסת / ווסת לא סדירה והן מסיבות של העדר ביוץ, יכולות להעזר בתמיכה של דיקור, צמחי מרפא ותזונה.
טיפול משולב של הנ"ל מעודד את הגוף לייצר מחזוריות סדירה וביוץ תקין שיעודדו את התהליך ויגדילו בסופו של דבר את סיכויי הקליטה של הריון.

שמעת מספיק?

בואי נצא למסע הזה יחד, השאירי כאן פרטים ואצור איתך קשר.

  בא לך קצת חפירה?

  בואי ניכנס קצת יותר לעומק.
  רפואה סינית הינה מינוח המגדיר קשת רחבה של פרקטיקות רפואיות, המבוססות על רעיון תיאורטי משותף שנעשה בהם שימוש בסין, במשך למעלה מ- 2000 שנים.
  הרעיון התיאורטי אומר שהאדם מהווה חלק אינטגרלי מהטבע ולכן תלוי בשינויים שהטבע עובר ולכן ישנה משמעות גדולה למעבר בין עונות השנה, מחזור היום והלילה ועוד.
  סינרגיה משותפת בין הטבע לאדם תביא את הגוף והנפש שלנו למצב מאוזן = גוף בריא.
  מחלה המתבטאת באופן פיזיולוגי או נפשי, מהווה הפרעה לאותה סינרגיה אליה אנו שואפים, ומאותתת לנו שהופר האיזון ושעלינו לטפל בעצמנו ולהשיבו.
  בתהליך הטיפול נאפיין את המקור לבעיה העולה מתלונתך, באמצעות תשאול מפורט, הסתכלות על הלשון, מישוש הדופק ומסלולי המרידיאנים.
  אפיון כל אלו יאפשרו לנו הבנה מעמיקה לגבי מצב המערכות השונות בגוף, איזו מהן אינה תקינה ודורשת טיפול.

  שחלות פוליציסטיות

  יש כמה אופנים שבהן שחלות פוליציסטיות באות לידי ביטוי: מחזור לא סדיר ,חוסר בביוצים, נטיה להשמנה, אקנה, שיעור יתר ועוד.
  הגורם הוא חוסר איזון הורמונלי בו יש בגוף הורמונים מסויימים שהם גבוהים יותר ממה שצריך וגם לזה בדרך כלל יש סיבה.
  האבחון הרשמי לשחלות פוליסטיות ניתן כאשר מתקיימים 2 מתוך התנאים הבאים:
  1. מחזור לא סדיר.
  2. אולטרסאונד או פרופיל הורמונלי לא תקין.
  3. אקנה או שיעור יתר (אנדרוגנים גבוהים).

  אופן ה"טיפול" המערבי הוא באמצעות גלולות ואני אומרת "טיפול" במרכאות מכיוון שלא מדובר באמת בריפוי שמסייע לגוף לשנות את האופן שבו הוא פועל מלכתחילה אלא יותר מהווה פתרון זמני.
  זהו פלסטר בדמות הורמונים סינטטים שנועד להשתיק את רעשי הרקע שמסביב עד לזמן שבו האשה תרצה להרות, כשבינתיים הבעיה בציר ההורמונלי עדיין קיימת.

  בגדול, הטיפול ברפואה הסינית יתמקד בשלושת הצירים הבאים:

  א. התזונה חייבת להיות מוקפדת ומותאמת בעיקר סביב סוכר ודגנים כי הרבה פעמים הם אלו שמעודדים את הגוף לייצר הורמונים גבוהים.
  ב. דיקור לחיזוק המערכות החלשות שגורמות לחוסר הוויסות הזה מלכתחילה.
  ג. צמחי מרפא יחד עם הדיקור מהווים Boost חזק שתומך בגוף ומעודד אותו להיפטר ממה שמפריע לו ומייצר חוסר איזון.

  אז אם את מוטרדת ורוצות לתת לעצמך הזדמנות לשינוי אמיתי וטבעי ללא תופעות לוואי, מוזמנת להגיע לפגישת אבחון מקיפה אצלי בקליניקה ומשם נוכל להתקדם.

   רוצה להכיר אותי קצת יותר? הנה תקציר הפרקים הקודמים…

   הסיפור שלי
   אני מטפלת בנשים באמצעות הרפואה הסינית כבר שבע שנים.
   את השכלתי רכשתי בכמה מן המוסדות המובילים בתחום, בארץ ובחו“ל.
   לאחר סיום השירות הלאומי התחלתי לימודי הכנה לרפואה מערבית במרכז Medical Doctor International Academy בהנהלת ד“ר משה כהן, שם ביססתי את היכרותי עם הרפואה הקונבנציונלית אך בחרתי להמשיך דווקא ללימודי רפואה סינית במוסד המוביל בתחומו בארץ – מכללת רידמן, בתוכנית לימודים הנמשכת ארבע שנים.

   עם סיום הלימודים בארץ, יצאתי להתמחות בסין, שם למדתי תקופה נוספת באחת מהאוניברסיטאות המובילות בסין לרפואה סינית – Chengdu University of TCM Chengdu, China אצל רופאים בכירים בבית החולים האוניברסיטאי בצ‘נגדו, וביצעתי התמחות במחלקה הגניקולוגית.
   בנוסף ללימודים באוניברסיטה הסינית, ביצעתי תקופת סטאז‘ בביג'ינג אצל אחד מחשובי המטפלים ברפואה סינית, Dr. Wang Ju-Yi ועבדתי תחתיו בקליניקה, כמה שנים לפני מותו. כיום, מוסד בינלאומי גדול ממשיך להפיץ את תורתו ומטפלים רבים בארץ ובעולם מתבססים על התיאוריות שהגה.

   לאחר ההתמחות בסין, חזרתי לארץ והקמתי את קליניקת תמורה במטרה לתת מענה הוליסטי לנשים, הנמצאות בתהליך של שינוי אישי המייצר חוסר איזון בהיבטים שונים בחייהן, תוך שימוש בכלים מהרפוא הסינית ובהתבסס על האבחון ברפואה המסורתית הסינית וההבנה של חיבור בין גוף ונפש.
   במהלך השנים צברתי ניסיון קליני רב בטיפול ובמציאת פתרון למגוון רחב של בעיות רפואיות ובייחוד בעיות גניקולוגיות ונשיות.
   את הניסיון הקליני צברתי הן בקליניקה הפרטית והן כמטפלת בקופות החולים כללית ומכבי ובמחלקה השיקומית בבית החולים איכילוב בתל אביב.
   במקביל המשכתי להשתלם בלימודי הרפואה הסינית וביצעתי סטאז‘ נוסף אצל מר שון גודמן, מרצה מפורסם בארץ, אצלו למדתי קורסים מתקדמים למטפלים מוסמכים.
   השתלמות נוספת בגניקולוגיה בראי הרפואה הסינית ביצעתי אצל גב' קרן זליכה.
   השתלמות מיוחדת בצמחי מרפא סיניים עשיתי אצל גב' הלה יפה, שם התאהבתי בנושא וכיום אני חברה בצוות המנהל את המרכז ללימודים מתקדמים של צמחי מרפא למטפלים מוסמכים – 'שאנג חאן לון'.
   בנוסף, אני מטפלת בדיקור סיני בקופת חולים 'כללית' בתל אביב ומנהלת את הקליניקה הפרטית 'תמורה – רפואה סינית לנשים' במרכז תל אביב.
   בואי נעשה את זה יחד,
   השאירי כאן פרטים ליצירת קשר.