כל אישה החווה קשיים בניסיון להיכנס להריון, בין אם באופן טבעי ובין אם באמצעות טיפולי פוריות ו-IVF, יכולה ליהנות ממה שיש לרפואה הסינית העשירה לתרום בתחום זה של פוריות.

בעיות פוריות הן הרבה פעמים ביטוי של חוסר איזון הורמונלי בגוף ותופעה זו מתלבשת כמו כפפה לידיה הוותיקות של הרפואה הסינית העתיקה. רפואה זו, אינה מטפלת בסימפטומים אלא משתמשת בהם כדי להבין את הבעיה הכוללת והבסיסית יותר. ברפואה הסינית, 'בעיה' היא חוסר איזון הרמוני בגוף ודרך הבנת הסימפטומים וניתוח התנהגויות שונות של הגוף נוכל להבין את חוסר האיזון הבסיסי ולהתאים 'פורמולה' טבעית ומותאמת אישית של צמחי מרפא סיניים שתעודד את החזרת אותו איזון.

פוריות והריון, IVF

כשאנו מטפלות בבעיה בצורה הזו אנו מרוויחות כמה דברים: אם אנחנו בשלב של ניסיון להרות באופן טבעי, הטיפול בדיקור, צמחים ותזונה תומך בתהליך ייצור הביציות (שתהיינה איכותיות יותר) וביכולת של הרחם לקלוט הריון, הטיפול גם מרגיע ומחזק את היכולת המנטלית להתמודדות עם הסיטואציה. כך גם במידה וכבר התחלנו טיפולי הפרייה, הטיפול המשולב מחזק מנטלית ופיזית את המטופלת ומאזן הורמונלית מול השינויים הנובעים מטיפולי הפריון.

הניסיון שצברתי בקליניקה לאחר שמונה שנות טיפול בנשים מראה כי הטיפול בדרך זו הוא יעיל ביותר וגם אם הוא מצריך השקעה וסבלנות, הוא משתלם, נעים והכי חשוב – טבעי ונטול תופעות לוואי.

אז אם גם את מוטרדת ורוצה לתת לעצמך הזדמנות לשינוי אמיתי וטבעי ללא תופעות לוואי, אני מזמינה אותך בהתאם לרוח הימים האלה, לאבחון מקוון דרך שיחת וידאו וטיפול בצמחי מרפא שיגיעו עד אלייך.

כל הפרטים בסרטון הבא:

איך זה יעבוד ברמה הפרקטית?

  • השאירי כאן פרטים ליצירת קשר.
  • אני אתאם מולך מועד לשיחת וידאו לאבחון הבעיה (בין חצי שעה לשעה).
  • לאחר השיחה, אכתוב עבורך פורמולת צמחים המותאמת אישית למצבך ואזמין אותה בבית המרקחת לצמחים סיניים.
  • את הפורמולה תקבלי ישירות לסופר פארם הקרוב לביתך.

אז יאללה, השאירי פרטים ונדבר!

חני.