ברוכה הבאה לקליניקת תמורה.

קליניקה לרפואה סינית הנותנת מענה לבעיות נשיות וגינקולוגיות באמצעות דיקור סיני, צמחי מרפא, טווינא ותזונה מותאמת אישית.

רפואה סינית הינה מינוח המגדיר קשת רחבה של פרקטיקות רפואיות, המבוססות על רעיון תיאורטי משותף שנעשה בהם שימוש בסין, במשך למעלה מ- 2000 שנים.
(על ההיסטוריה והגישות השונות תוכלו לקרוא בהרחבה בויקיפדיה).
הרעיון התיאורטי אומר שהאדם מהווה חלק אינטגרלי מהטבע ולכן תלוי בשינויים שהטבע עובר ולכן ישנה משמעות גדולה למעבר בין עונות השנה, מחזור היום והלילה ועוד.
סינרגיה משותפת בין הטבע לאדם תביא את הגוף והנפש שלנו למצב מאוזן = גוף בריא.
מחלה המתבטאת באופן פיזיולוגי או נפשי, מהווה הפרעה לאותה סינרגיה אליה אנו שואפים, ומאותתת לנו שהופר האיזון ושעלינו לטפל בעצמנו ולהשיבו.
בתהליך הטיפול נאפיין את המקור לבעיה העולה מתלונתך, באמצעות תשאול מפורט, הסתכלות על הלשון, מישוש הדופק ומסלולי המרידיאנים.
אפיון כל אלו יאפשרו לנו הבנה מעמיקה לגבי מצב המערכות השונות בגוף, איזו מהן אינה תקינה ודורשת טיפול.
הסיפור של חני חובל
חני חובל מטפלת בנשים באמצעות הרפואה הסינית כבר שבע שנים.
את השכלתה רכשה חני בכמה מן המוסדות המובילים בתחום, בארץ ובחו“ל.
לאחר סיום השירות הלאומי החלה חני בלימודי הכנה לרפואה מערבית במרכז Medical Doctor International Academy בהנהלת ד“ר משה כהן, שם ביססה את היכרותה עם הרפואה הקונבנציונלית אך בחרה להמשיך דווקא ללימודי רפואה סינית במוסד המוביל בתחומו בארץ – מכללת רידמן, בתוכנית לימודים הנמשכת ארבע שנים.

עם סיום לימודיה בהצטיינות בארץ, יצאה חני להתמחות בסין, שם למדה תקופה נוספת באחת מהאוניברסיטאות המובילות בסין לרפואה סינית – Chengdu University of TCM ואף התלוותה לרופאים בבית החולים האוניברסיטאי בצ‘נגדו, שם בחרה את ההתמחות שלה במחלקה הגניקולוגית.
בנוסף ללימודים באוניברסיטה הסינית, ביצעה חני תקופת סטאז‘ בביג'ינג אצל אחד מחשובי המטפלים ברפואה סינית, Dr. Wang Ju-Yi ועבדה תחתיו בקליניקה, כמה שנים לפני מותו. כיום, מוסד בינלאומי גדול ממשיך להפיץ את תורתו ומטפלים רבים בארץ ובעולם מתבססים על התיאוריות שהגה.

לאחר ההתמחות הקימה חני את קליניקת תמורה במטרה לתת מענה הוליסטי, לנשים הנמצאות בתהליך של שינוי אישי המייצר חוסר איזון בהיבטים שונים בחייהן, תוך שימוש בכלים מהרפוא הסינית ובהתבסס על האבחון ברפואה המסורתית הסינית וההבנה של חיבור בין גוף ונפש.
במהלך השנים צברה חני ניסיון קליני רב בטיפול ובמציאת פתרון למגוון רחב של בעיות רפואיות ובייחוד בעיות גניקולוגיות ונשיות.
את הניסיון הקליני צברה חני הן בקליניקה הפרטית והן כמטפלת בקופות החולים כללית ומכבי ובמחלקה השיקומית בבית החולים איכילוב בתל אביב.
במקביל המשיכה להשתלם בלימודי הרפואה הסינית וביצעה סטאז‘ נוסף אצל מר שון גודמן, מרצה מפורסם בארץ, אצלו למדה קורסים מתקדמים למטפלים מוסמכים.
השתלמות נוספת בגניקולוגיה בראי הרפואה הסינית ביצעה חני אצל גב' קרן זליכה.
השתלמות מיוחדת בצמחי מרפא סיניים עשתה חני אצל גב' הלה יפה, שם התאהבה בנושא וכיום היא חברה בצוות המנהל את המרכז ללימודים מתקדמים של צמחי מרפא למטפלים מוסמכים – 'שאנג חאן לון'.
בנוסף – חני מטפלת בדיקור סיני בקופת חולים 'כללית' בתל אביב ומנהלת את הקליניקה הפרטית 'תמורה – רפואה סינית לנשים במרכז תל אביב'.
קליניקת תמורה
הקליניקה הוקמה במטרה לתת מענה הוליסטי לנמצאים בתהליך שינוי אישי כדי להתמודד עם חוסר האיזון.

מטרתינו לאפשר לך לפתור את הכאב להחזיר את האיזון הגופני-נפשי באופן מיידי ובמקביל למנף את השינוי כהזדמנות לצמיחה אישית מתחדשת.

הרפואה הסינית מהווה קשת רחבה של פרקטיקות רפואיות, המבוססות על נקודת מבט הרואה את האדם כחלק אינטגרלי מהטבע ולכן תלוי בשינויים שהטבע עובר. רק סינרגיה משותפת בין הטבע לאדם תביא את הגוף והנפש שלנו למצב מאוזן ולגוף בריא. מחלה מהווה ביטוי להפרה של הסינרגיה אליה אנו שואפים ומאותתת לנו שהופר האיזון ושעלינו לטפל בעצמנו ולהשיבו.

שינויים עלולים לעיתים לערער לנו את היציבות בחיינו. באמצעות הכלים של הרפואה הסינית דיקור, צמחי מרפא, טווינא ותזונה ניתן להחזיר את האיזון, להסתגל לשינויים, להתקדם ולצמוח בכיוון שאליו אנו שואפים ולחיות איכות חיים טובה יותר.