פוריות והריון לנשים עם שחלות פוליציסטיות


הריון טבעי ושחלות פוליציסטיות? אפשרי בהחלט!

שתי מחשבות ראשוניות קופצות לראש כשמתקבלת האבחנה הרפואית על שחלות פוליציסטיות: הראשונה היא קצת חיובית, סוף סוף יש הסבר לתופעות אותן חווית עד כה: שיעור יתר, פצעונים ואקנה, מחזור לא סדיר ואולי אפילו נטייה להשמנה.
המחשבה השנייה קצת יותר מפחידה והיא קשורה לחששות הנלווים באשר לעתיד ולסיכוי להיכנס להריון טבעי.

המחשבה הראשונה אכן נכונה ברוב המקרים, והמחשבה השנייה נכונה רק בחלק מהמקרים. בכל מקרה, לרפואה המערבית כיום יש פתרון עיקרי אחד והוא נטילת גלולות הורמונליות.

טיפול מוצלח בצמחי מרפא

לדעתי פתרון זה אינו אידיאלי משתי סיבות. הגלולות אינן פותרות את הבעיה בציר ההורמונלי אלא מהוות סוג של פלסטר ולכן ברגע שנפסיק לקחת אותן המצב יחזור לקדמותו ולפעמים גם בעוצמה גבוהה יותר. הבעיה השניה היא שלגלולות הרבה פעמים יש תופעות לוואי כמו ירידה בחשק המיני, השמנה, נטיה למצבי רוח לא יציבים ועוד.

הפעם הבאה בה נפגוש את הרפואה המערבית תהיה כשנרצה להרות ולהפסיק את הגלולות ואז נחווה את כל הסימפטומים שוב ובעוצמה רבה יותר. בשלב זה, אם אכן יהיה קושי בכניסה להריון, יציע הרופא אופציות תרופתיות להבאת הווסת ו/או להשראת ביוץ.

לעומת זאת, לרפואה הסינית המסורתית יש פתרונות טבעיים ונעימים הרבה יותר לסיטואציה זו של שחלות פוליציסטיות אך לפני שאסביר איך הטיפול עובד, הנה קצת רקע על תופעת השחלות הפוליציסטיות.

שחלות פוליציסטיות הן מצב של חוסר איזון הורמונלי בו יש בגוף הורמונים מסויימים שהם גבוהים יותר ממה שצריך. חוסר איזון זה אכן יכול לגרום לאחד או יותר מהסימפטומים שהזכרתי: שיעור, אקנה, בעיות במחזור והשמנה. בעיות במחזור יכולות להתבטא באי הופעת מחזור בכלל, במחזור לא סדיר או בהיעדר ביוץ ואחת מתופעות אלה עלולה לגרור בעקבותיה קושי בניסיון להיכנס להריון בצורה טבעית.

טיפול בשחלות פוליציסטיות

תופעה של חוסר איזון הורמונלי בגוף מתלבשת כמו כפפה לידיה הוותיקות של הרפואה הסינית העתיקה. רפואה זו, אינה מטפלת בסימפטומים אלא משתמשת בהם כדי להבין את הבעיה הכוללת והבסיסית יותר. ברפואה הסינית, 'בעיה' היא חוסר איזון הרמוני בגוף ודרך הבנת הסימפטומים וניתוח התנהגויות שונות של הגוף נוכל להבין את חוסר האיזון הבסיסי ולהתאים 'פורמולה' טבעית ומותאמת אישית של צמחי מרפא סיניים שתעודד את החזרת אותו איזון.

כשאנו מטפלות בבעיה בצורה הזו אנו מרוויחות כמה דברים: הטיפול בשורש הבעיה פותר את התסמינים הנלווים ומונע מהם לחזור שוב בעתיד כאשר אותו הטיפול בעצמו, במקום שימנע כניסה להריון, מאפשר להכין את הגוף בצורה המיטבית להריון אם זה באמצעות החזרת המחזור הנעדר, הסדרת המחזור הלא סדיר או החזרת הביוץ באופן טבעי.

שחלות פוליציסטיות והריון

הניסיון האישי שלי והניסיון הרב שצברתי בקליניקה לאחר שמונה שנות טיפול בנשים מראה כי הטיפול בדרך זו הוא יעיל ביותר וגם אם הוא מצריך השקעה וסבלנות, הוא משתלם, נעים והכי חשוב – טבעי ונטול תופעות לוואי.

אז אם גם את מוטרדת ורוצה לתת לעצמך הזדמנות לשינוי אמיתי וטבעי ללא תופעות לוואי, אני מזמינה אותך בהתאם לרוח הימים האלה, לאבחון מקוון דרך שיחת וידאו וטיפול בצמחי מרפא שיגיעו עד אלייך.

כל הפרטים בסרטון הבא:

איך זה יעבוד ברמה הפרקטית?

  • השאירי כאן פרטים ליצירת קשר.
  • אני אתאם מולך מועד לשיחת וידאו לאבחון הבעיה (בין חצי שעה לשעה).
  • לאחר השיחה, אכתוב עבורך פורמולת צמחים המותאמת אישית למצבך ואזמין אותה בבית המרקחת לצמחים סיניים.
  • את הפורמולה תקבלי ישירות לסופר פארם הקרוב לביתך.

אז יאללה, השאירי פרטים ונדבר!

חני.