פוריות והריון לנשים עם שחלות פוליציסטיות


הריון טבעי ושחלות פוליציסטיות? אפשרי בהחלט!

שתי מחשבות ראשוניות קופצות לראש כשמתקבלת האבחנה הרפואית על שחלות פוליציסטיות: הראשונה היא קצת חיובית, סוף סוף יש הסבר לתופעות אותן חווית עד כה: שיעור יתר, פצעונים ואקנה, מחזור לא סדיר ואולי אפילו נטייה להשמנה.
המחשבה השנייה קצת יותר מפחידה והיא קשורה לחששות הנלווים באשר לעתיד ולסיכוי להיכנס להריון טבעי.

המחשבה הראשונה אכן נכונה ברוב המקרים, והמחשבה השנייה נכונה רק בחלק מהמקרים. בכל מקרה, לרפואה המערבית כיום יש פתרון עיקרי אחד והוא נטילת גלולות הורמונליות.

לדעתי פתרון זה אינו אידיאלי משתי סיבות. הגלולות אינן פותרות את הבעיה בציר ההורמונלי אלא מהוות סוג של פלסטר ולכן ברגע שנפסיק לקחת אותן המצב יחזור לקדמותו ולפעמים גם בעוצמה גבוהה יותר. הבעיה השניה היא שלגלולות הרבה פעמים יש תופעות לוואי כמו ירידה בחשק המיני, השמנה, נטיה למצבי רוח לא יציבים ועוד.

הפעם הבאה בה נפגוש את הרפואה המערבית תהיה כשנרצה להרות ולהפסיק את הגלולות ואז נחווה את כל הסימפטומים שוב ובעוצמה רבה יותר. בשלב זה, אם אכן יהיה קושי בכניסה להריון, יציע הרופא אופציות תרופתיות להבאת הווסת ו/או להשראת ביוץ.

לעומת זאת, לרפואה הסינית המסורתית יש פתרונות טבעיים ונעימים הרבה יותר לסיטואציה זו של שחלות פוליציסטיות אך לפני שאסביר איך הטיפול עובד, הנה קצת רקע על תופעת השחלות הפוליציסטיות.

טיפול בשחלות פוליציסטיות

שחלות פוליציסטיות הן מצב של חוסר איזון הורמונלי בו יש בגוף הורמונים מסויימים שהם גבוהים יותר ממה שצריך. חוסר איזון זה אכן יכול לגרום לאחד או יותר מהסימפטומים שהזכרתי: שיעור, אקנה, בעיות במחזור והשמנה. בעיות במחזור יכולות להתבטא באי הופעת מחזור בכלל, במחזור לא סדיר או בהיעדר ביוץ ואחת מתופעות אלה עלולה לגרור בעקבותיה קושי בניסיון להיכנס להריון בצורה טבעית.

תופעה של חוסר איזון הורמונלי בגוף מתלבשת כמו כפפה לידיה הוותיקות של הרפואה הסינית העתיקה. רפואה זו, אינה מטפלת בסימפטומים אלא משתמשת בהם כדי להבין את הבעיה הכוללת והבסיסית יותר. ברפואה הסינית, 'בעיה' היא חוסר איזון הרמוני בגוף ודרך הבנת הסימפטומים וניתוח התנהגויות שונות של הגוף נוכל להבין את חוסר האיזון הבסיסי ולהתאים 'פורמולה' טבעית ומותאמת אישית של צמחי מרפא סיניים שתעודד את החזרת אותו איזון.

כשאנו מטפלות בבעיה בצורה הזו אנו מרוויחות כמה דברים: הטיפול בשורש הבעיה פותר את התסמינים הנלווים ומונע מהם לחזור שוב בעתיד כאשר אותו הטיפול בעצמו, במקום שימנע כניסה להריון, מאפשר להכין את הגוף בצורה המיטבית להריון אם זה באמצעות החזרת המחזור הנעדר, הסדרת המחזור הלא סדיר או החזרת הביוץ באופן טבעי.

הניסיון האישי שלי והניסיון הרב שצברתי בקליניקה לאחר שמונה שנות טיפול בנשים מראה כי הטיפול בדרך זו הוא יעיל ביותר וגם אם הוא מצריך השקעה וסבלנות, הוא משתלם, נעים והכי חשוב – טבעי ונטול תופעות לוואי.

טיפול מוצלח בצמחי מרפא

אז אם גם את מוטרדת ורוצה לתת לעצמך הזדמנות לשינוי אמיתי וטבעי ללא תופעות לוואי, אני מזמינה אותך בהתאם לרוח הימים האלה, לאבחון מקוון דרך שיחת וידאו.

איך זה יעבוד ברמה הפרקטית?

 • השאירי כאן פרטים ליצירת קשר.
 • אני אתאם מולך מועד לשיחת וידאו לאבחון הבעיה (בין חצי שעה לשעה).
 • לאחר השיחה, אכתוב עבורך פורמולת צמחים המותאמת אישית למצבך ואזמין אותה בבית המרקחת לצמחים סיניים.
 • את הפורמולה תקבלי ישירות לסופר פארם הקרוב לביתך.
 • הפורמולה הראשונית תהיה לשבועיים.
 • לאחר שבוע של נטילת הפורמולה, נבצע את ההתאמות הנדרשות ומכאן והלאה כל פורמולה תהיה לחודש ימים.
 • לפני הכנת כל פורמולה חדשה, נבצע שיחת עדכון ומעקב אחרי ההתקדמות שלך ובהתאמה נבצע שינויים בהרכב הפורמולה לפי הצורך.

תשלום:

 • מחיר כל מפגש וירטואלי + אבחון וכתיבת המרשם + הכנת הפורמולה + משלוח לסופר פארם הקרוב אלייך: 400 שקלים.
 • ניתן לשלם באשראי או בהעברה בנקאית (דרך הבנק או בכל אפליקציה אחרת).
 • בחלק גדול מהביטוחים הרפואיים הפרטיים ניתן לדרוש החזרים על הטיפולים.
 • חשבונית תישלח בדואר אלקטרוני.

אז יאללה, השאירי פרטים ונדבר!

חני.

קליניקת תמורה – טופס ליצירת קשר